Niszczarki dokumentów HSM shredstar
Niszczarki dokumentów HSM shredstar

HSM shredstar

Niszczarka dokumentów HSM shredstar: bezpieczeństwo danych jest ważne dla wszystkich! Niszcz wrażliwe dane w biurze i w domu przy użyciu niszczarki dokumentów HSM serii shredstar. Niszczarki te odznaczają się kompaktowym rozmiarem, nowoczesnym wzornictwem, wysoką wydajnością oraz łatwością obsługi przy bezkonkurencyjnym stosunku ceny do wydajności.

Szukasz stylowej niszczarki do domu lub małego biura? Czy urządzenie powinno odznaczać się wysoką jakością i zapewniać bezpieczeństwo? Już znalazłeś! Niszczarka HSM shredstar to idealne urządzenie do wrażliwych dokumentów i płyt CD.
Prywatna korespondencja, stare rachunki, poufne dokumenty - dzięki niszczarce HSM możesz zniszczyć wszystko raz na zawsze, uniemożliwiając odtworzenie danych. Za sprawą unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych ochrona danych dotyczy każdego, i właśnie tu wychodzi z pomocą HSM z szeroką gamą niszczarek.
Niszczarka dokumentów HSM shredstar to urządzenie, które jest wydajne i energooszczędne. Te niszczarki są również idealne do użytku w domu lub małym biurze, za sprawą swojej cichej pracy i nowoczesnego wzornictwa. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z dokumentami prywatnymi czy firmowymi, niszczarka papieru HSM shredstar poradzi sobie z nimi łatwo i szybko. Niszczarka niszczy poufne dane i dokumenty w jednej chwili. Wyposażona w inteligentne funkcje, które są również bardzo łatwe w obsłudze. Nasza linia HSM shredstar oferuje niszczarki z doskonałym stosunkiem ceny do jakości!

HSM shredstar S5
HSM shredstar S5 to wstęp do ochrony danych za niewielką cenę.
Niszczarka tnąca na paski (P-2) jest idealna do domu lub małego biura. Posiada automatyczny rewers zapobiegający zacięciom papieru. Niszczarka jest również bardzo cicha. Automatyczny start/stop zapewnia wygodę użytkowania.

HSM shredstar S10
Ochrona danych dla każdego! Zintegrowana fotokomórka umożliwia wygodne niszczenie automatycznie włączając i wyłączając urządzenie. Nowoczesna niszczarka tnąca na paski (P-2) niszczy dokumenty w miejscu pracy niezawodnie i cicho. Niszczarka dokumentów i płyt CD posiada również oddzielny mechanizm tnący CD z oddzielnym pojemnikiem na odpady do łatwej segregacji. Urządzenie ma również wyświetlacz LED pokazujący stan pracy (zasilanie, zacięcie papieru i przegrzanie). Posiada okno inspekcyjne, przez które można zobaczyć stopień napełnienia kosza. Gdy jest zapełnione, wystarczy podnieść górną część i go opróżnić.

HSM shredstar X5
HSM shredstar X5 to niszczarka dokumentów do domu lub małego biura. Mechanizm tnący na ścinki niszczy poufne dane i dokumenty; posiada osobny mechanizm tnący płyty CD. Niszczarka posiada fotokomórkę do automatycznego uruchamiania/wyłączania. Automatyczny rewers eliminuje zacięcia papieru. Wyświetlacz LED pokazuje stan pracy (zasilanie, zacięcie papieru i przegrzanie). Okno inspekcyjne umożliwia sprawdzenie poziomu napełnienia pojemnika na ścinki.

HSM shredstar X6pro
Najwyższy stopień bezpieczeństwa (P-5) oferowany przez linię produktów shredstar zapewnia niezawodne i przyjazne niszczenie dokumentów w domu lub małym biurze. Mechanizm tnący na ścinki niszczy poufne dane raz na zawsze, uniemożliwiając ich odtworzenie. Niszczarka HSM shredstar X6pro ma osobny mechanizm tnący płyty CD z oddzielnym pojemnikiem na odpady do ekologicznej utylizacji. Automatyczny rewers zapewnia brak zacięć papieru. Cicha praca zmniejsza hałas w biurze lub miejscu pracy. Wyświetlacz LED pokazuje stan pracy (zasilanie, zacięcie papieru, przegrzanie i pełny pojemnik na ścinki). W dowolnym momencie można kontrolować stopień napełnienia kosza przez okno inspekcyjne. Jeśli pojemnik jest pełny, wystarczy podnieść górną część i go opróżnić.

HSM shredstar X8
Wydajna i bezpieczna niszczarka dokumentów i płyt CD HSM shredstar X8 to imponujący stosunek jakości do ceny. Mechanizm tnący na ścinki niszczy poufne dokumenty bezpośrednio przy stanowisku pracy. Niszczarka HSM shredstar X8 wyposażona jest w funkcję zapobiegania zacięciu papieru, osobny mechanizm tnący płyty CD, fotokomórkę do automatycznego uruchamiania/wyłączania oraz wyświetlacz LED, który pokazuje stan pracy (zasilanie, zacięcie papieru i przegrzanie). Okno inspekcyjne umożliwia sprawdzenie w dowolnym momencie poziomu zapełnienia. By opróżnić kosz, wystarczy podnieść górną część obudowy.

HSM shredstar X10 
Niszczarka dokumentów HSM shredstar X10 zapewnia profesjonalną ochronę danych w miejscu pracy. Ta wygodna niszczarka do użytku domowego lub w małym biurze tnie na ścinki (P-4) i posiada oddzielny mechanizm tnący płyt CD z pojemnikiem na odpady optyczne. Niszczarka ułatwia niszczenie poufnych danych oraz dokumentów. Wyświetlacz LED pokazuje stan pracy niszczarki papieru (zasilanie, zacięcie papieru, pełny pojemnik na odpady i przegrzanie). Zintegrowane okno inspekcyjne umożliwia sprawdzenie poziomu napełnienia pojemnika. Zdejmowana głowica tnąca umożliwia szybkie i łatwe opróżnianie.
Dodatkowo:
Niszczarka dokumentów HSM shredstar X10 została wyróżniona przez portal Computerbild testujący i porównujący urządzenia jako oferująca najlepszy stosunek jakości do ceny.

HSM shredstar X13
Przyjazna dla użytkownika i funkcjonalna niszczarka do papieru tnąca na ścinki (P-4) nie tylko prezentuje się dobrze, ale jest też praktyczna; posiada system zapobiegający zacinaniu się papieru oraz kółka umożliwiające elastyczne wykorzystanie niszczarki. Niszczarka o pojemności 23 litrów jest idealna dla 5 osób. Automatyczne wycofanie pozwala uniknąć zacięć papieru. Gdy pojemnik na odpady się zapełni, niszczarka wyłącza się automatycznie, co zasygnalizuje dioda LED. W dowolnym momencie można sprawdzić przepełnienie kosza przez okno inspekcyjne.

HSM shredstar X15
HSM shredstar X15 to najbardziej zaawansowany model w ofercie HSM shredstar. Niszczarka dokumentów X15 posiada kółka ułatwiające jej przemieszczanie. Mechanizm tnący na ścinki zapewnia stopień bezpieczeństwa P-4. Niszczarka niszczy bardzo cicho, jest także bardzo wydajna. Do niszczenia płyt CD można użyć osobnego mechanizmu tnącego. Jest wygodna w użytkowaniu dzięki fotokomórce, która automatycznie włącza i wyłącza niszczarkę. Jeśli pojemnik na odpady jest pełny, niszczarka automatycznie zatrzymuje podawanie. Stopień zapełnienia pojemnika można sprawdzić w dowolnym momencie patrząc przez okno inspekcyjne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl